Piknik Rodzinny

DSC_0224Mimo zapowiadanych przez synoptyków silnych burz i podmuchów wiatru – Dzień Dziecka w Klembowie przebiegał w słonecznej aurze. Można powiedzieć, że zaczarowaliśmy pogodę radością ,optymizmem oraz uśmiechem, który często gościł na twarzach zarówno małych, trochę większych, jak i dużych ( czyli dorosłych) dzieci.

 

DSC_0200W tym dniu nie mogło zabraknąć mnóstwa atrakcji, m.in. konkurencji sportowych, przeglądu piosenki pod hasłem „Twoja twarz brzmi znajomo” , dmuchanej zjeżdżalni, basenu z kulkami , puszczania baniek mydlanych czy malowania twarzy .Gwoździem programu okazała się, utrzymana do końca w tajemnicy, inscenizacja „Rzepki” J. Tuwima w wykonaniu nauczycieli gimnazjum, w której bezkonkurencyjny okazał się ksiądz Jacek w roli szczeniaka Mruczka.Dużą popularnością cieszyła się sala z wystawą zwierząt, a także otwarty na tę okoliczność sklepik, w którym za zdobyte podczas konkurencji sportowych szkolniaki (waluta obowiązująca 1 czerwca) można było zakupić słodycze, napoje, kręcone balony, deserki owocowe oraz kiełbaskę z grilla.Uroczystość ta nie miałaby takiego rozmachu, gdyby nie nasi sponsorzy, którzy po raz kolejny hojnie wsparli naszą szkołę.

 

Bardzo dziękujemy:

1.Wójtowi Gminy Klembów – Rafałowi Mathiakowi

2.Państwu Jolancie i Bogdanowi Matusiak firma „ BIG. Matusiak Bogdan”

3.Pani Renacie Szczotka firma „REN-BUD”

4.Właścicielom firmy „Lecher Over Europe” Sp. z o. o.

5.Państwu Bożenie i Robertowi Siarek

6.Państwu Edycie i Andrzejowi Kaza firma „Usługi Transportowe Handel Obwoźny Andrzej Kaza”

7.Panu Piotrowi Kaza firma „Mini Delikatesy”

8.Panu Jerzemu Szczotka firma „Trans-Mat”

9.Państwu Danucie, Michałowi i Pawłowi Jasińskim firma „Masarnia Wędlin Tradycyjnych Jasińscy”

10.Panu Piotrowi Szymborskiemu firma „Brader”

11.Właścicielom firmy „Wacław” S.C Piekarnia S.Ludwiniak W.Ludwiniak, J.Ludwiniak

Dziękujemy także strażakom z OSP w Klembowie oraz rodzicom, którzy wykazali się olbrzymim zaangażowaniem, przede wszystkim czuwając nad menu uroczystości.

Opracowała M. Sztajerwald

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.