Pozdrowienia z Zielonej Szkoły Sportowej!

08-06-2016 12-04-34W poniedziałek, tj. 6 czerwca, zawitaliśmy w gościnne jak zwykle progi Campu Serwy. Trudno się tu nudzić. Od rana mamy zorganizowane zajęcia: pływanie na kajakach, łodziach wiosłowych, canoe, na ściance wspinaczkowej, łucznictwo, wycieczki rowerowe po Puszczy Augustowskiej, zajęcia przyrodnicze, gry świata i turnieje. We wtorek wzięliśmy udział w nocnej grze terenowej, a zwycięska drużyna została następnego dnia zaproszona na wystawną i pyszną kolację.
08-06-2016 12-05-5914eebbf1a561Środowy wieczór spędziliśmy przy ognisku. Nie obyło się oczywiście bez pieczenia kiełbasek oraz śpiewu przy gitarze. W ten sposób miło zakończyliśmy trzeci dzień pobytu.Kolejny dzień spędziliśmy na wodzie. Niektórzy przełamywali lęki i słabości podczas zajęć na bezburtowych kajakach, bo na porządku dziennym była kąpiel chłodnej wodzie jeziora, ale na szczęście byliśmy ubrani w pianki i obowiązkowe kapoki :)).

 

08-06-2016 12-05-591808b0d015b9Dziś, niestety, już piątek. Na otarcie łez mamy zaplanowaną dyskotekę. Jesteśmy trochę zmęczeni, ale na pewno będziemy się dobrze bawić!

Cóż dodać? Wspaniała atmosfera, przepiękny teren, sympatyczni , wyrozumiali i profesjonalni instruktorzy oraz smaczne, urozmaicone jedzenie przyciągają w to miejsce jak magnes.

Jutro mamy jeszcze zajęcia, a po obiedzie, niestety, czas wracać….
Gorąco pozdrawiamy wszystkich nauczycieli , nasze koleżanki i kolegów.

Do zobaczenia w poniedziałek! Galeria zdjęć na stronie organizatora  >> tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.