Zostaliśmy nagrodzeni!

20161025_105722Rozwijając talenty naszych uczniów przygotowujemy wychowanków do różnorodnych konkursów szkolnych, gminnych,  powiatowych  i ogólnopolskich. Wyróżnić, tu należy ogólnopolską kampanię profilaktyczno – edukacyjną Zachowaj Trzeźwy Umysł”.  Uczniowie naszej szkoły od kilku lat biorą udział w konkursach wymienionej kampanii. Corocznie zdobywają w tych konkursach ciekawe nagrody. W minionym roku szkolnym wychowankowie brali udział w konkursie plastyczno – literackim pt. „Pod dobrą opieką”.  Uczniowie  mieli szansę wykazać się talentem, pomysłowością i kreatywnością w interpretacji tematu. Dla wielu z nich – zarówno dla najmłodszych dzieci ze szkoły podstawowej, jak i młodzieży gimnazjalnej – była to okazja, by odpowiedzieć sobie na pytanie, czym są opiekuńcze skrzydła rodziców, ale też na czym polega dbałość, pielęgnacja, ochrona. Uczniowie w pracach plastyczno – literackich podejmowali tematykę rodzicielskiej troskliwości i opieki. Inni, starali się ukazać, że dobra opieka to umiejętność nie tylko zarezerwowana dla rodziców czy dziadków. 20161102_140711Biorący udział w konkursie uświadomili sobie, że każdy z uczniów może być troskliwym opiekunem słabszych, potrzebujących czy chorych. Udział w konkursie zakończył się zdobyciem nagrody głównej. W październiku 2016 roku Oliwia Załuska- uczennica klasy VI szkoły podstawowej zdobyła główną nagrodę za udział w konkursie „Pod dobrą opieką”. Był to rower, kask oraz kamera sportowa. Uroczystość wręczenia wygranej miała miejsce podczas  Wielkiego Finału kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, który odbył się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
Ponadto nagrodzeni zostali inni uczniowie, a nagrodami były książki.

Wśród uczniów, którzy otrzymali nagrody książkowe byli :
Iga Rakowska – uczennica klasy VI,
Natalia Biernacka uczennica klasy VI,
Arkadiusz Woźniak
– uczeń klasy VI.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.