Zawody o puchar Dyrektora ZS w Tłuszczu

Dnia 05. 12. 2016 r. uczennice z Zespoły Szkół z Klembowa pod opieką Pana Krzysztofa Dołowego reprezentowały szkołę na zawodach w piłkę nożną o puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu. W zawodach wystąpiło 6 drużyn, Zespół Szkół im. W. Reymonta w Zabrodziu, Zespół Szkół w Ostrówku, Publiczne Gimnazjum im. T. Kościuszki w Dąbrówce, Zespół Szkół im. Ks. J. Twardowskiego w Stryjkach, Zespół Szkół im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi oraz nasze dziewczęta. Rywalizacja była zacięta. Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce- Ostrówek
II miejsce- Klembów
III miejsce- Zabrodzie
IV miejsce- Stryjki
V miejsce- Mokra Wieś
VI miejsce- Dąbrówce

Oprócz nagród zespołowych były również wyróżnienia indywidualne. Uczennica naszej szkoły Wiktoria Kostrzewa z klasy IIb zdobyła miano najlepszego bramkarza. Skład naszej szkolnej drużyny tworzyły:

Karolina Oleksiak
Oliwia Słońska
Lena Andrzejewska
Julia Milczarek
Sylwia Kosowska
Martyna Cholewińska
Aleksandra Ciach
Aneta Marcinkiewicz
Wiktoria Kostrzewa
Kamila Sulewska

Już za rok liczymy na zdobycie I miejsca oraz na taką wspaniałą atmosferę jaką razem tworzyliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.