WYCIECZKA DO „LESZCYNOWEGO ZACISZA”

7 grudnia 2018r. nasze przedszkolaki pojechały na pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Dzieci uczestniczyły w zajęciach tematycznych dotyczących przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, które odbyły się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie. Nauczyliśmy się robić pierniczki, poznaliśmy różne produkty, które można wykorzystać do ozdabiania ciasteczek. Większości dzieciom praca przy kuchennym stole sprawiała ogromną radość, a jeszcze większą pałaszowanie własnych wypieków. Wykonaliśmy świąteczne stroiki, które dzieci zabrały do domu. Miłym zakończeniem wycieczki była przejażdżka wozem oraz zabawy na sianie. Po całym dniu pełnym atrakcji zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do naszego przedszkola.

Opracowała

Dorota Gołębiewska