Hej kolęda, kolęda!

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Klembowie gościła w swoich progach uczniów z zaprzyjaźnionych szkół z powiatu wołomińskiego. Tematem przewodnim spotkania stało się wspólne kolędowanie oraz przegląd bożonarodzeniowych jasełek. W tym roku mogliśmy obejrzeć : „Jasełka z Herodem” w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrówku, przepiękną inscenizację (osnutą na baśni H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”) pt. „Otwórzmy swe serca” przedstawioną przez uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Wołominie oraz „Teatr cieni” odegrany przez trzecioklasistów naszej szkoły. Poświąteczny i noworoczny czas umilały zebranym piosenki oraz pastorałki w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Ostrówku ( polska wersja piosenki „Jingle bells” w wykonaniu dzieci z klasy „0” i dwie popularne kolędy zagrane na trąbce przez Nikodema Barańskiego) oraz gimnazjalistek naszej szkoły, które zaprezentowały utwór zatytułowany „Magia świąt”. Nad całością spotkania czuwała profesjonalna para konferansjerów : Julia Roguska i Kacper Toruszewski z klasy VIII. Na wszystkich uczestników spotkania czekała miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.